Çalışmalarımızdan Bazıları

Havalandırma Sistemleri

Havalandırma, iklimlendirme, ısıtma, soğutma

INDORAMA İPLİK SAN. VE TİC.A.Ş.

Havalandırma, iklimlendirme, ısıtma, soğutma

İş merkezleri, oteller, restaurantlar, okul, hastahane, ofis, fabrika, eğlence merkezleri, sinema, tiyatro, mağazalar, banka şubeleri, alışveriş merkezleri, depolar gibi mahallerin havalandırması uzman kadromuz tarafından istenilen koşullara göre projelendirilmekte ve yine uzman kadromuzca uygulaması yapılmaktadır.

Mekanik Yalıtım Sistemleri

Tank izolasyonu, Kanal-Boru yalıtımı

Sanayi buhar devrelerine taş yünü ve galvaniz veya alüminyum sac uygulaması. Sıcak su devrelerine cam yünü ve galvaniz sac veya alüminyum sac uygulaması. Tank ve kazan gövdelerine mesafe tutucu çemberlerin kaynatılıp üzerine amyant şerit yapıştırılıp iki mesafe tutucu çember arasına taş yünü veya düşük sıcaklıklar için cam yünü sarılması ve üzerine isteğe göre galvaniz sac,trapez sac,krom sac veya alüminyum sacın vida veya perçin ile monte edilir.

Paslanmaz Baca Sistemleri

Tek Cidar Baca, Çift Cidar Baca, Çöp ve Çamaşır atma kanalları

Doğru malzeme seçimi ve kullanımı bir imalat sürecinde dikkat edilmesi gereken en önemli konuların başında gelir. Yanlış malzeme kullanımı, imalat sürecini olumsuz etkileyebileceği gibi; maliyetlerin artmasına, nihai ürün kullanım ömrünün azalmasına ve kullanım giderlerinde artışa neden olabilir. Doğru malzeme seçiminde nihai ürünün kullanım şartlarının çok iyi tanımlanması, malzemenin imalat özelliklerini iyi değerlendirilmesi gerekir.