Başlıca Hizmetlerimiz

Havalandırma Sistemleri

Havalandırma, iklimlendirme, ısıtma, soğutma

Havalandırma Nedir? Havalandırma kanalları galvaniz, paslanmaz veya alüminyum levha ve yüksek mukavemetli sızdırmaz özellikli flanş ve köşe parçaları imal edilmiştir. Hangi maddeyle çalışılırsa çalışılsın, iş yerinin havalandırılması kesinlikle şarttır. Ancak havalandırma; tehlikeli gazlara, tozlara, buhar ve dumanlara karşı çok sınırlı bir koruma sağlar. Etkili bir havalandırma sistemi, her işçi için kimyasal maddeye bulaşmamış, temiz bir nefes alma ortamını sağlar.

  • Havalandırma kanalları
  • Havalandırma boruları
  • Havalandırma bacaları
  • Aspiratör
  • Salyangoz aspiratör
  • Menfez çeşitleri
Daha Fazla oku

Yalıtım izolasyon Sistemleri

Tank - Kazan izolasyonu, Kanal - Boru yalıtımı

Sanayi buhar devrelerine taş yünü ve galvaniz veya alüminyum sac uygulaması. Sıcak su devrelerine cam yünü ve galvaniz sac veya alüminyum sac uygulaması. Sıcak izolasyon uygulamalarında yüzey genişliği, akışkan sıcaklığı ve yalıtım yapılacak boru, yüzey ve tank gibi sistemlerin kapalı alan veya dış hava şartlarına maruz olması gibi faktörler göz önüne alınarak kullanım alanına göre cam yünü, kayayünü, seramik yünü, Cam Köpüğü, Poliüretan, Elastomerik kauçuk gibi ürünlerden uygun olan seçilir.

Tank ve kazan gövdelerine mesafe tutucu çemberlerin kaynatılıp üzerine amyant şerit yapıştırılıp iki mesafe tutucu çember arasına taş yünü veya düşük sıcaklıklar için cam yünü sarılması ve üzerine isteğe göre galvaniz sac,trapez sac,krom sac veya alüminyum sacın vida veya perçin ile monte edilir. Tank ve kazan kapaklarına isteğe göre zeplin veya baklava dilimi yapılır.

Daha Fazla oku

Paslanmaz Çelik Baca Sistemleri

Tek Cidarlı Baca, Çift Cidarlı Baca, Çöp - Çamaşır atma hattı

Tek cidarlı baca sistemlerinin atıkgazla temas eden tüm modülleri TS EN 1856-1 ve 2'de L50 kod numarasıyla, Amerikan standardında AISI 316L, Alman Sanayi Normunda DIN 1.4404 olarak tanımlanan (X2CrNiMo17-12-2),Molibden katkılı (%2-2,5), Karbon (%0,03), Silisyum (%1), Mangan (%2) Krom (%17) ve Nikel (%12) alaşımlı paslanmaz çelik sacdan imal edilmektedir.

Çift cidarlı baca sistemlerinin atıkgazla temas eden tüm modülleri TS EN 1856-1 ve 2'de L50 kod numarasıyla, Amerikan standardında AISI 316L, Alman Sanayi Normunda DIN 1.4404 olarak tanımlanan (X2CrNiMo17-12-2),Molibden katkılı (%2-2,5), Karbon (%0,03), Silisyum (%1), Mangan (%2) Krom (%17) ve Nikel (%12) alaşımlı paslanmaz çelik sacdan imal edilmektedir.

Çöp ve çamaşır şutları otel ve hastanelerde kullanılmak üzere özel dizayn edilmiştir. Ø800 ve Ø600 mm olarak imal edilmektedir.Çamaşır atma şutları katları direkt çamaşırhaneye bağlandığından fazla işçi çalıştırılmasını ve çamaşır taşıma esnasında çevreyi rahatsız eden görüntüleri engeller.

Daha Fazla oku