Biz Kimiz ?

İzolmakina İzolasyon ve Havalandırma 2005 yılından beri Çorlu’da, izolasyon, menfez, havalandırma, anemostad, hava kanalı, damper, yer konvektörü gibi ürünlerin imalatını ve montajını yapmaktadır. İmalatımız sürekli yenilenen ve büyüyen makine parkımız sayesinde, gelişmekte ve teslim süreleri kısalmaktadır. Firmamızın 2000’den gelen uygulamacı geçmişi, uygulama sorunlarını çözmeye odaklı çalışmamız, tüketici odaklı duruşumuzun temelini oluşturmaktadır.

2011 yılında Ar-Ge departmanı oluşturulmuş, yeni ürünlerle birlikte klasik ürünlerinde özgün araştırmaları, başarıyla gerçekleştirilmektedir. Firmamızın en önemli özelliği sözleşme şartlarına uygun taahüt edilen zamanında işini teslim etmesidir. Firamamızın , piyasadaki diğer firmalardan ayıran bir başaka farkı ise; imalat ve taahüt ekiplerimizin hepsi kadrolu, bordrolu yetişmiş uzman personeldir.

İzolasyon,havalandırma ve inşaat alanında köklü bir geçmişe sahip olan firmamıza her türlü taahüt işleriniz için güvenle gelebilirsiniz.

AYETULLAH AĞAYA - CEO & KURUCU
John Doe Ceo and Founder

Neden İzolmakina

Vizyonumuz

İzolasyon,havalandırma ve inşaat alanında köklü bir geçmişe sahip olan firmamıza her türlü taahüt işleriniz için güvenle gelebilirsiniz.

İnsana odaklı, bilgi ve teknoloji merkezli, yüksek nitelikli ve global standartlarda bir yapıya sahip olmak. Müşterilerimizin sürekli değişen ve artan gereksinimlerini, onların beklentilerinin üstünde bir hizmet kalitesiyle karşılamak. Böylelikle çalışan, hissedar, iş ortağı, müşteri, son kullanıcı kısaca tüm paydaşlarımız için vazgeçilmez olarak ulusal pazarlarda sürdürülebilir bir gelişim sağlamak.

Misyonumuz

İzolmakina İzolasyon ve Havalandırma olarak yenilik ve gelişmeleri yakından takip eden, yüksek kaliteli hizmet sunan, aynı zamanda toplam kalite felsefesiyle çalışanlarının ve müşterilerinin ihtiyaçlarına karşı duyarlı, kaynakları etkin kullanan, çevreye saygılı, sosyal sorumluluğunun bilincinde, ülke ekonomisi için katma değer yaratan çağdaş ve kurumsal bir şirket olmayı misyon edinmiştir.

Kurumsal Değerler

 • Takım ruhunu kaybetmeden yaratıcı olmaya inanırız; çalışanlarımız alanlarında uzmandır, tecrübelerini hem özgür hem de sinerji içinde kullandıkları takdirde müşterilerimiz için daha iyi çözümler bulurlar.
 • Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın mutluluğu ve refahı bizim için asıl olandır.
 • Müşterilerimiz için değil, müşterilerimizle birlikte çalışırız; felsefemiz onlar için en doğru çözümü onlarla birlikte bularak gelişimlerine katkıda bulunmaktır.
 • Sürdürülebilir büyümeye inanırız, bu nedenle kurduğumuz her ilişkide amacımız kalıcı olmaktır.
 • Son teknolojiye yatırım yaparız, her zaman her gelişmeyi yakından takip ederiz; güçlü konumumuzu korumak için işimizi tutkuyla yapıyoruz.
 • Çevre bizim için önemlidir.
 • Enerji de dahil olmak üzere bütün kaynaklarımızı en etkin bir şekilde kullanırız.
 • Sosyal sorumluluklarımızın bilincindeyiz.
 • Çalışanlarımızla birlikte kurumsal sosyal sorumluluk projeleri yürütüyoruz.
 • Bütün operasyonlarımız etik ve yasaldır, ödediğimiz verginin topluma bir katkı olduğuna inanırız.
 • İZOL MAKİNA İLETİŞİM

  Vakıflar Mah. E-5 Yolu Üzeri Küme Evler No:8

  Ergene/Tekirdağ

  BİZİ ŞİMDİ ARA +90 282 653 01 40
  İLETİŞİM